HABERLER & DUYURULAR

YENİ PSİKODRAMA YAŞANTI GRUBU / MART 2018

Psikodrama, “eylem metodunu” kullanan hızlı ve etkili bir psikoterapi yöntemidir. Sözün ötesini, davranıştaki daha derin anlamı  görebilmek esasına dayanır.

  Psikodramada birey,  grubun desteği ile kurulan sahneler yardımıyla durumlarla yüzleşerek bir keşif yolculuğuna çıkar, spontanitesiyle        buluşur ve yaşamını yeniden yapılandırabilmenin yollarını görür. 

Psikodramayı yaşamak, kendini geliştirmek, büyütmek, yaratıcılığıyla buluşmak, problemlerine farklı bir açıdan bakmak isteyenlerin katılabilecekleri grup çalışmaları

GRUBA KABUL KOŞULLARI;  Ücretsiz ön görüşme randevusu alınız. Grub ile ilgili tüm değerlendirmeler o görüşmede yapılmaktadır.

Grup Günleri: Çarşamba

   Grup Saatleri: 19:15- 21:15   

   Grup Liderleri:

   Uzm.Psk. ve Psikodramatist  Esra BİLİK

Gruplar, her hafta aynı gün ve saatte olmak üzere haftada 1 defa gerçekleştirilir.

İSTANBUL PSİKODRAMA ENSTİTÜSÜ HAKKINDA;

Türkiye’de kurulmuş olan ilk Grup Psikoterapileri Derneğinin eski genel sekreteri ve Psikodrama terapisti olan Deniz ALTINAY tarafından 1995 yılında Ankara’da kurulan ve 1997 yılında İstanbul'da yeni ismi ile faaliyete geçen İstanbul Psikodrama Enstitüsü 2000 yılında psikodramanın yaşayan efsanesi Zerka Moreno'nun ismini vermesiyle taçlandırıldı. Psikodrama alanındaki birçok yeniliğe ve gelişime öncülük eden enstitü uluslararası kimliği ile Avrupa Psikodrama Eğitim Kurumları Federasyonu  (FEPTO) onaylı diplomalar vermekte ve Avrupa Psikoterapi Deneğinin (EAP) akredite edilmiş kurumsal üyesi olarak faaliyet göstermektedir. Halen 120'den fazla öğrencisi olan İstanbul Psikodrama Enstitüsü; İspanya, İngiltere, Avusturalya, Arjantin ve Amerika'daki psikodrama dernekleri ve enstitüleriyle bağlantılı olarak çalışmalarını sürdürmektedir. İngiliz Psikodrama Derneği, Uluslararası Grup Psikoterapileri Derneği üyesidir. Enstitüde; Psikodrama Grup Psikoterapisi Eğitimi yanısıra,   Psikodrama Şirket Uygulamaları, , SpontaniteTiyatrosu Eğitimi ve Çocuk Psikodraması Eğitimi, Bireysel Psikodrama Eğitimleri, Genesosyogram Aile Ağacı, Tangodrama, Psikodramatik Çift ve Aile Terapileri eğitimleri ve çalışmaları da yürütülmektedir.

Daha detaylı bilgi ve kayıt için lütfen enstitümüzü arayınız.

YAKLAŞAN AKTİVİTELER
I.P.I ÇALIŞMA TAKVİMLERİ
HAFTALIK
AYLIK
YILLIK
BAŞVURU FORMLARI
İLGİLİ BAŞVURU FORMUNU DOLDURARAK BİZLERE ULAŞABİLİRSİNİZ

Genel
Başvuru Formu

Seminer Başvuru Formu

Eğitim Başvuru Formu

Twitter

  • İLERİ DÜZEY SPONTANİTE TİYATROSU SEMİNERİ K-7 Enstitü seçmeli seminerlerimizden olan “Spontanite Tiyatrosu Seminer… https://t.co/xdRzTARdqQ

I.P.I Twitter

Fotoğraf Galerileri

İletişim Bilgileri

Şakayık Sokak, No: 57/2 Teşvikiye Mahallesi - 34365
NİŞANTAŞI İSTANBUL / TÜRKİYE
Tel: +90 212 232 12 63 - +90 532 213 63 62
psikodrama@istpsikodrama.com.tr
Tüm Hakları Saklıdır © İstanbul Psikodrama Enstitüsü
GİZLİLİK POLİTİKAMIZ
İstanbul Psikodrama Enstitüsünün formlar aracılığı ile aldığı tüm iletişim bilgileri 3. kişiler ile paylaşılmamakta ve gizlilikleri korunmaktadır.
Şehiriçi ve Şehirlerarası Nakliyat
Time lapse, havadan görüntüleme, tanıtım filmi