HABERLER & DUYURULAR

PSİKODRAMA YAŞANTI GRUPLARI (3) / ARALIK 2018

Alttaki link’den hemen on-line başvuru yapabilirsiniz
http://www.istpsikodrama.com.tr/gb/tr/genel-basvuru-formu

Psikodrama, “eylem metodunu” kullanan hızlı ve etkili bir psikoterapi yöntemidir. Sözün ötesini, davranıştaki ve eylemdeki daha derin anlamı yakalamak esasına dayanır. 

Psikodrama’da birey, liderin önderliğinde ve grubun işbirliği ile birlikte kurulan sahneler yardımıyla, durumlara daha yakından bakarak bir keşif yolculuğuna çıkar, kendi spontanitesiyle buluşur, keşfeder, değişir, yaşamını yeniden yapılandırır ve istediği yönde değiştirir.

Psikodramayı yaşamak, kendini geliştirmek, büyütmek, yaratıcılığıyla buluşmak, problemlerine farklı bir açıdan bakmak isteyenlerin katılabilecekleri grup çalışmaları 3 ayrı gün alternatifi ile sunulmaktadır:

Grup Günleri: PazartesiSalı veya Perşembe

Grup Saatleri: 19:15- 21:15   

Grup Liderleri:

Uzm.Psk. ve Psikodramatist  Esra BİLİK 

Uzm Psk.Dnş ve Psikodramatist Ayça ATASOY

* Grup çalışmalarımız aynı gün ve saatlerde olmak üzere haftada 1 defave ayda 3 oturumşeklinde gerçekleştirilmektedir.

BAŞLANGIÇ TARİHİ:EKİM, 2018

GRUBA KABUL KOŞULLARI: ÜCRETSİZ ÖN GÖRÜŞME RANDEVUSU ALINIZ.

DETAYLI BİLGİ için lütfen İstanbul Psikodrama Enstitüsü’nü arayınız.

Tel:0212 232 12 63 – 0532  2136362

e-posta:psikodrama@istpsikodrama.com.tr

www.istpsikodrama.com.tr

Şakayık Sokak, No: 57/2 Teşvikiye Mahallesi - 34365 
NİŞANTAŞI –İSTANBUL

İSTANBUL PSİKODRAMA ENSTİTÜSÜ HAKKINDA;

Türkiye’de kurulmuş olan ilk Grup Psikoterapileri Derneğinin eski genel sekreteri ve Psikodrama Grup Psikoterapisti olan Deniz ALTINAY tarafından 1995 yılında Ankara’da kurulan ve 1997 yılında İstanbul'da yeni ismi ile faaliyete geçen İstanbul Psikodrama Enstitüsü 2000 yılında psikodramanın yaşayan efsanesi Zerka Moreno'nun enstitüye kendi uluslararası enstitülerinin ismini vermesiyle taçlandırıldı. Psikodrama alanındaki birçok yeniliğe ve gelişime öncülük eden enstitü uluslararası kimliği ile Avrupa Psikodrama Eğitim Kurumları Federasyonu (FEPTO) onaylı diplomalar vermekte ve Avrupa Psikoterapi Deneğinin (EAP) akredite edilmiş kurumsal üyesi olarak faaliyet göstermektedir. Halen 120'den fazla öğrencisi olan İstanbul Psikodrama Enstitüsü; İspanya, İngiltere, Avusturalya, ve Amerika'daki psikodrama dernekleri ve enstitüleriyle işbirliği yaparak çalışmalarını sürdürmektedir. İngiliz Psikodrama Derneği, Uluslararası Grup Psikoterapileri Derneği üyesidir. Enstitüde; Psikodrama Grup Psikoterapisi Eğitimi yanısıra,   Psikodrama ile Şirket Eğitimleri Uygulamaları, , Spontanite Tiyatrosu Eğitimleri ve Çocuk Psikodraması Eğitimi, Bireysel Psikodrama Eğitimleri, Genesosyogram Aile Ağacı, Tangodrama, Psikodramatik Çift ve Aile Terapileri eğitimleri de yürütülmektedir. Ayrıca Bireysel Psikoterapi ve Grup Psikoterapisi hizmetleri de çocuklara ve yetişkinlere yönelik olarak verilmektedir.

YAKLAŞAN AKTİVİTELER
I.P.I ÇALIŞMA TAKVİMLERİ
HAFTALIK
AYLIK
YILLIK
BAŞVURU FORMLARI
İLGİLİ BAŞVURU FORMUNU DOLDURARAK BİZLERE ULAŞABİLİRSİNİZ

Genel
Başvuru Formu

Seminer Başvuru Formu

Eğitim Başvuru Formu

Twitter

  • 19 Ocak 2019 da Deniz Altınay yönetiminde bir günlük psikodrama maraton grup çalışması yapılacaktır. Çalışma yalnı… https://t.co/1EK1AetEJ8

I.P.I Twitter

Fotoğraf Galerileri

İletişim Bilgileri

Şakayık Sokak, No: 57/2 Teşvikiye Mahallesi - 34365
NİŞANTAŞI İSTANBUL / TÜRKİYE
Tel: +90 212 232 12 63 - +90 532 213 63 62
psikodrama@istpsikodrama.com.tr
Tüm Hakları Saklıdır © İstanbul Psikodrama Enstitüsü
GİZLİLİK POLİTİKAMIZ
İstanbul Psikodrama Enstitüsünün formlar aracılığı ile aldığı tüm iletişim bilgileri 3. kişiler ile paylaşılmamakta ve gizlilikleri korunmaktadır.
Şehiriçi ve Şehirlerarası Nakliyat
Time lapse, havadan görüntüleme, tanıtım filmi