HABERLER & DUYURULAR

İLKBAHAR DÖNEMİ PSİKODRAMA EĞİTİM GRUBU - 2019

İLKBAHAR DÖNEMİ PSİKODRAMA EĞİTİM GRUPLARI 

Enstitümüzde tüm eğitimler her ay, tek gün olmak üzere haftasonları gerçekleştirilmektedir. Hazırlık eğitimi, 2ayrı gün ve toplamda 18 saat sürer. Hazırlık aşamasını geçmek için eğitimin tamamına girmek gereklidir. Aksi takdirde grubun tekrarı istenir. Hazırlık aşaması bitiminde kabul edilenler, her ay 1 gün- 9 saat olarak düzenlenen çalışmalarla eğitime devam ederler. Tüm diğer detayları web sitemizden okuyabilirsiniz.

HAZIRLIK GRUBU EĞİTİM TARİHLERİ:

2019


EĞİTİME KABUL KOŞULLARI; 

Psikodrama Hazırlık Grubuna Psikolojik Danışma ve Psikoloji alanlarında lisans diplomasına sahip olanlar, Psikiyatristler ve Psikiyatri Hemşireliği bölümünde doktora yapanlar katılabilirler. Kayıt yaptıran katılımcıların, web sitemizdeki Eğitim Kayıt Formu’nu doldurmaları ve 2 adet fotoğraf, yazılı bir özgeçmiş, diploma fotokopisi ile enstitü sekreterliğimize bizzat gelerek ya da belirtilen formları internet üzerinden göndererek başvurmaları gerekmektedir. Gerekli bilgiler web sayfamızda bulunmaktadır.

EĞİTİMİN EĞİTMEN PSİKODRAMATİSTLERİ :

Uzm. Psk Dnş. Deniz Altınay, Uzm.Psk.Esra Bilik, Uzm.Psk.Neşe Karabekir, Uzm.Psk.Dnş.Ayça Atasoy,

Kayıt için “eğitim başvuru formu; http://www.istpsikodrama.com.tr/eb/tr/egitim-basvuru-formu

Kaydınızı yaptırdıysanız lütfen konfirmasyon ve belgeleriniz için enstitüyü arayınız:

0212 2321263 - 0532 2136362.

*** Eylem metodları kısa süreli eğitimler ile asla öğrenilemeyen çok güçlü metodlardır. Kısa süreli çalışmalara katılımın gerçekleştirilmesi ve bunların uygulanabilecek eğitimler olarak algılanması son derece sakıncalıdır.Bu noktaya dikkat gösterilmelidir. 

İSTANBUL PSİKODRAMA ENSTİTÜSÜ HAKKINDA;

Türkiye’de kurulmuş olan ilk Grup Psikoterapileri Derneği’nin eski genel sekreteri ve Psikodrama Grup Psikoterapisti olan Deniz ALTINAY tarafından 1995 yılında Ankara’da kurulan ve 1997 yılında İstanbul'da yeni ismi ile faaliyete geçen İstanbul Psikodrama Enstitüsü, 2000 yılında psikodramanın yaşayan efsanesi Zerka Moreno'nun enstitüye kendi uluslararası enstitülerini ismini vermesiyle taçlandırıldı. Psikodrama alanındaki birçok yeniliğe ve gelişime öncülük eden enstitü uluslararası kimliği ile Avrupa Psikodrama Eğitim Kurumları Federasyonu (FEPTO) onaylı diplomalar vermekte ve Avrupa Psikoterapi Deneğinin (EAP) akredite edilmiş kurumsal üyesi olarak faaliyet göstermektedir. Halen 120'den fazla öğrencisi olan İstanbul Psikodrama Enstitüsü; İspanya, İngiltere, Avusturalya, Arjantin ve Amerika'daki psikodrama dernekleri ve enstitüleriyle bağlantılı olarak çalışmalarını sürdürmektedir. İngiliz Psikodrama Derneği, Uluslararası Grup Psikoterapileri Derneği üyesidir. Enstitüde; Psikodrama Grup Psikoterapisi Eğitimi yanısıra, Psikodrama Şirket Uygulamaları, , SpontaniteTiyatrosu Eğitimi ve Çocuk Psikodraması Eğitimi, Bireysel Psikodrama Eğitimleri, Genesosyogram Aile Ağacı, Tangodrama, Psikodramatik Çift ve Aile Terapileri eğitimleri ve çalışmaları da yürütülmektedir.

Detaylı bilgi ve kayıt için lütfen enstitümüzü arayınız.

İSTANBUL PSİKODRAMA ENSTİTÜSÜ
ULUSLARARASI ZERKA MORENO ENSTİTÜSÜ
Şakayik Sok. No:57/2
Nişantaşı – İSTANBUL
Tel:
+90 212 2321263GSM: +90 532 2136362
www.istpsikodrama.com.tr

YAKLAŞAN AKTİVİTELER
I.P.I ÇALIŞMA TAKVİMLERİ
HAFTALIK
AYLIK
YILLIK
BAŞVURU FORMLARI
İLGİLİ BAŞVURU FORMUNU DOLDURARAK BİZLERE ULAŞABİLİRSİNİZ

Genel
Başvuru Formu

Seminer Başvuru Formu

Eğitim Başvuru Formu

Twitter

  • 19 Ocak 2019 da Deniz Altınay yönetiminde bir günlük psikodrama maraton grup çalışması yapılacaktır. Çalışma yalnı… https://t.co/1EK1AetEJ8

I.P.I Twitter

Fotoğraf Galerileri

İletişim Bilgileri

Şakayık Sokak, No: 57/2 Teşvikiye Mahallesi - 34365
NİŞANTAŞI İSTANBUL / TÜRKİYE
Tel: +90 212 232 12 63 - +90 532 213 63 62
psikodrama@istpsikodrama.com.tr
Tüm Hakları Saklıdır © İstanbul Psikodrama Enstitüsü
GİZLİLİK POLİTİKAMIZ
İstanbul Psikodrama Enstitüsünün formlar aracılığı ile aldığı tüm iletişim bilgileri 3. kişiler ile paylaşılmamakta ve gizlilikleri korunmaktadır.
Şehiriçi ve Şehirlerarası Nakliyat
Time lapse, havadan görüntüleme, tanıtım filmi