HABERLER & DUYURULAR

PSİKODRAMA EĞİTİMİ ALMAYI DÜŞÜNENLERE ÖNEMLİ DUYURU

Eğitim almak isteyenlere önemli duyuru,

Turkiye de Psikodrama Grup Psikoterapisi egitimi sadece iki egitim enstitusu tarafindan yapilmaktadir. İstanbul Psikodrama Enstitusu- Uluslararasi Zerka Moreno Enstitusu ve Abdulkadir Ozbek Psikodrama Enstituleri; Fepto ( Avrupa Psikodrama Egitim Enstituleri Federasyonun) ya bagli ve uluslararasi diploma veren enstitulerdir. Bu enstituler egitimlerini kendi mail adreslerinden duyururlar.İstanbul Psikodrama Enstitusundan mezun olan uzmanlar yardimci-terapist ( co-therapist), psikodrama terapisti ve psikodrama egitimcisi unvanlarini alirlar. Her unvanin egitim icinde ayri bir asamasi, egitim suresi ve kriterleri vardir. Farkli unvanlarda yapilan ve bu enstitülerden bir diplaması olmayan kişilerin verdiği egitimler psikodrama egitimi olarak gecersizdir. Sertifika, diploma gibi belgeler vermek sadece enstitulerin yetkisinde ve denetimindedir. Yardimci terapistler supervizyonsuz grup yonetemezler, psikodrama terapistleri sertifikali herhangi bir egitim veremezler. Sadece "psikodrama egitimcileri" belge vermek suretiyle egitim yapabilir , bu egitimin de ismi gecen enstitulerden onayli olmasi gerekmektedir.

Aldiginiz egitimler ve liderlre ilgili sorulariniz icin İstanbul psikodrama enstitusu web sayfamizi inceleyebilir veya mail atabilirsiniz.

PSİKODRAMA TERAPİSTLERİ ve YARDIMCI TERAPİSTLERİ LİSTESİ

YAKLAŞAN AKTİVİTELER
I.P.I ÇALIŞMA TAKVİMLERİ
HAFTALIK
AYLIK
YILLIK
BAŞVURU FORMLARI
İLGİLİ BAŞVURU FORMUNU DOLDURARAK BİZLERE ULAŞABİLİRSİNİZ

Genel
Başvuru Formu

Seminer Başvuru Formu

Eğitim Başvuru Formu

Twitter

  • Bu tango etkinliğinde "Tangodrama ve Çift Terapilerindeki Yeri" temalı bir söyleşi gerçekleştireceğiz. Dansçılar ve… https://t.co/Uad8f0gGXN

I.P.I Twitter

Fotoğraf Galerileri

İletişim Bilgileri

Şakayık Sokak, No: 57/2 Teşvikiye Mahallesi - 34365
NİŞANTAŞI İSTANBUL / TÜRKİYE
Tel: +90 212 232 12 63 - +90 532 213 63 62
psikodrama@istpsikodrama.com.tr
Tüm Hakları Saklıdır © İstanbul Psikodrama Enstitüsü
GİZLİLİK POLİTİKAMIZ
İstanbul Psikodrama Enstitüsünün formlar aracılığı ile aldığı tüm iletişim bilgileri 3. kişiler ile paylaşılmamakta ve gizlilikleri korunmaktadır.
Şehiriçi ve Şehirlerarası Nakliyat
Time lapse, havadan görüntüleme, tanıtım filmi