HABERLER & DUYURULAR

AXIODRAMA - İÇ BARIŞIMIZ / 26 KASIM 2017

                                                                                     (Anlam ve Evrensel Bilgi Psikodrama Çalışması)                                                                                              

Hemen Kayıt için; http://www.istpsikodrama.com.tr/gb/tr/genel-basvuru-formu

Grup Çalışması Lideri : Psikodramatist Deniz ALTINAY

Psikodrama bütüncül yaklaşımı sizi bir beden ve bu dünyada bir varlık olmanın ötesinde doğa ve evren ile bağlantılı bir sonsuz ruh olduğunuz gerçeğiyle karşılaştırıyor. Anlam arayışı bitmemiş olanlar için yapılacak bu çalışmalar her defasında farklı bir tema ile karşınıza çıkacak. Moreno’nun bir hayalini daha gerçekleştiriken programı da tamamen yeniye aktarıyoruz. Bu çalışmada psikodrama yolu ile iç barışımıza ulaşmayı hedefleyeceğiz.

Grup öncelikle psikodrama öğrencileri ve mezunlarına açıktır, yer kalması durumunda dışarıdan üye kabul edilecektir.Grup sayısı ilk kapora yatırıp başvuran 18 kişi ile sınırlanacaktır. Lütfen şimdi internetten altta bulunan kayıt formunu doldurun ve size gelecek olan mailde belirtilen hesap numarasına kaporanızı yatırın.

TARİH : 26 KASIM PAZAR

SAAT : 11:30- 18:30

Kayıt için “Genel Başvuru Formu” ; http://www.istpsikodrama.com.tr/gb/tr/genel-basvuru-formu

“Kaydınızın kesinleşmesi için 100 TL Kapora Yatırılması Gerekmektedir.”

 

İSTANBUL PSİKODRAMA ENSTİTÜSÜ HAKKINDA;

Türkiye’de kurulmuş olan ilk Grup Psikoterapileri Derneğinin eski genel sekreteri ve Psikodrama terapisti olan Deniz ALTINAY tarafından 1995 yılında Ankara’da kurulan ve 1997 yılında İstanbul'da yeni ismi ile faaliyete geçen İstanbul Psikodrama Enstitüsü 2000 yılında psikodramanın yaşayan efsanesi Zerka Moreno'nun ismini vermesiyle taçlandırıldı. Psikodrama alanındaki birçok yeniliğe ve gelişime öncülük eden enstitü uluslararası kimliği ile Avrupa Psikodrama Eğitim Kurumları Federasyonu  (FEPTO) onaylı diplomalar vermekte ve Avrupa Psikoterapi Deneğinin (EAP) akredite edilmiş kurumsal üyesi olarak faaliyet göstermektedir. Halen 120'den fazla öğrencisi olan İstanbul Psikodrama Enstitüsü; İspanya, İngiltere, Avusturalya, Arjantin ve Amerika'daki psikodrama dernekleri ve enstitüleriyle bağlantılı olarak çalışmalarını sürdürmektedir. İngiliz Psikodrama Derneği, Uluslararası Grup Psikoterapileri Derneği üyesidir. Enstitüde; Psikodrama Grup Psikoterapisi Eğitimi yanısıra,   Psikodrama Şirket Uygulamaları, , SpontaniteTiyatrosu Eğitimi ve Çocuk Psikodraması Eğitimi, Bireysel Psikodrama Eğitimleri, Genesosyogram Aile Ağacı, Tangodrama, Psikodramatik Çift ve Aile Terapileri eğitimleri ve çalışmaları da yürütülmektedir.

İSTANBUL PSİKODRAMA ENSTİTÜSÜ
ULUSLARARASI ZERKA MORENO ENSTİTÜSÜ

Şakayik Sok. No:57/2  Nişantaşı – İSTANBUL

Tel: +90 212 2321263 GSM: +90 532 2136362
www.istpsikodrama.com.tr

YAKLAŞAN AKTİVİTELER
I.P.I ÇALIŞMA TAKVİMLERİ
HAFTALIK
AYLIK
YILLIK
BAŞVURU FORMLARI
İLGİLİ BAŞVURU FORMUNU DOLDURARAK BİZLERE ULAŞABİLİRSİNİZ

Genel
Başvuru Formu

Seminer Başvuru Formu

Eğitim Başvuru Formu

Twitter

  • Bahçeşehir Ünüversitesinde düzenlediğimiz "Psikodramada Rol ve Rol Atomu" adlı uygulamalı konferanstan An'ları altt… https://t.co/sXC4NGzmfM

I.P.I Twitter

Fotoğraf Galerileri

İletişim Bilgileri

Şakayık Sokak, No: 57/2 Teşvikiye Mahallesi - 34365
NİŞANTAŞI İSTANBUL / TÜRKİYE
Tel: +90 212 232 12 63 - +90 532 213 63 62
psikodrama@istpsikodrama.com.tr
Tüm Hakları Saklıdır © İstanbul Psikodrama Enstitüsü
GİZLİLİK POLİTİKAMIZ
İstanbul Psikodrama Enstitüsünün formlar aracılığı ile aldığı tüm iletişim bilgileri 3. kişiler ile paylaşılmamakta ve gizlilikleri korunmaktadır.
Şehiriçi ve Şehirlerarası Nakliyat
Time lapse, havadan görüntüleme, tanıtım filmi