ENSTİTÜ YAYINLARI

Psikodrama 400 Isınma Oyunu
İNDİRİMLİ SATIN AL

Enstitü başkanımız Deniz Altınay'ın 1998 yılından bu güne kadar toplam 24 000 adet basılmış ve satılmış bulunan Psikodrama Grup Psikoterapisi, Spontanite Tiyatrosu ile ilgili yayınları  enstitümüzün alanda ne derece etkin bir rol üstlendiğinin sadece kanıtlarından bir tanesidir. Psikodrama 400 Isınma Oyunu adlı kitap alanda çalışan uzmanların, okullarda ve şirketlerde çalışan öğretmenlerin ve eğitmenlerin, konuya ilgi duyan diğer meslek adamlarının bir el kitabı olma niteliğindedir. Her yıl yapılan baskıları kısa sürede tükenen bu yayınlar alanda yeni yetişen taze kanların ne derece aktif olduğunu ve Psikodrama Grup Psikoterapisi ile ne derece yakından ilgilendiklerini bize göstermektedir. Bu yadırganmamalıdır. Psikodrama Grup Psikoterapisi ve Sosyometri Sistemi içinde yaratıcılık spontanite ve eylem kavramlarını barındırır ve bu yaşantısal eğitimin olamasa olmazlarındandır, bugün herkes her alanda davranış değişikliklerini etkin bir şekilde yapılabilmesine ihtiyaç duymaktadır. Bunun yolu yaşantısal eğitimdir. Bilinen en etkin yaşantısal davranış değişikliği yöntemlerinden birisi yukarıda sözü edilen bu sistemdir. Isınma Oyunları etkin , güçlü müdahale biçimleridir ve eğitim almadan yada uzamanlık bulunmadan uygulanmasında sakıncalar oluşabilir.

TÜM YAYINLARIMIZ

YAKLAŞAN AKTİVİTELER
I.P.I ÇALIŞMA TAKVİMLERİ
HAFTALIK
AYLIK
YILLIK
BAŞVURU FORMLARI
İLGİLİ BAŞVURU FORMUNU DOLDURARAK BİZLERE ULAŞABİLİRSİNİZ

Genel
Başvuru Formu

Seminer Başvuru Formu

Eğitim Başvuru Formu

Twitter

  • Bu tango etkinliğinde "Tangodrama ve Çift Terapilerindeki Yeri" temalı bir söyleşi gerçekleştireceğiz. Dansçılar ve… https://t.co/Uad8f0gGXN

I.P.I Twitter

Fotoğraf Galerileri

İletişim Bilgileri

Şakayık Sokak, No: 57/2 Teşvikiye Mahallesi - 34365
NİŞANTAŞI İSTANBUL / TÜRKİYE
Tel: +90 212 232 12 63 - +90 532 213 63 62
psikodrama@istpsikodrama.com.tr
Tüm Hakları Saklıdır © İstanbul Psikodrama Enstitüsü
GİZLİLİK POLİTİKAMIZ
İstanbul Psikodrama Enstitüsünün formlar aracılığı ile aldığı tüm iletişim bilgileri 3. kişiler ile paylaşılmamakta ve gizlilikleri korunmaktadır.
Şehiriçi ve Şehirlerarası Nakliyat
Time lapse, havadan görüntüleme, tanıtım filmi