ENSTİTÜ YAYINLARI

Psikodrama El Kitabı
İNDİRİMLİ SATIN AL

Psikodrama Grup Psikoterapisi ve Sosyometri Sistemi 40 yıla yakın bir süredir ülkemizde gelişerek varlığını sürdürmektedir. Ülkede Psikodrama alanında yazılmış tek EL Kitabı olma özelliğini taşıyan kitap geniş bir yelpazede alanı tanıtmaktadır.  El Kitabı psikodramanın An felsefesini, kuramını, tekniklerini ve süreçlerini anlatmaktadır. Yaşamım boyunca gözlemlediğim odur ki kişinin tüm pozitif eylemleri katlanarak kendisine geri dönmektedir. Psikod­rama tedavisinin içinde bu en somut gerçekleşmesini yaşar ve protagonistler bu sayede kendi ürettiklerinin yardımı ile yaşamlarını ve çevrelerini değiştirmeye başladıklarını gözlemlerler. İlgi ve istek sahte sahip olmaya çıkışlar karşısında her zaman daha güçlü olmuştur ve bu yadsınamaz bir gerçektir. Kimlik sahip olunandan çok, üretilen ile ilgilidir ve bu yaratıcılığın ve yaratıcının psikodramadaki önemidir. Bu kitap bir ürün olarak sahip olmaktan çok yaratmanın hedeflenmesi nedeniyle ortaya çıkmıştır. Bizden sonraya kalacak olan kıskançlıklar ya da hasetler değil ortaya çıkan ürünlerdir.Yeni kapılar açması ümidiyle.

TÜM YAYINLARIMIZ

YAKLAŞAN AKTİVİTELER
I.P.I ÇALIŞMA TAKVİMLERİ
HAFTALIK
AYLIK
YILLIK
BAŞVURU FORMLARI
İLGİLİ BAŞVURU FORMUNU DOLDURARAK BİZLERE ULAŞABİLİRSİNİZ

Genel
Başvuru Formu

Seminer Başvuru Formu

Eğitim Başvuru Formu

Twitter

  • Bu tango etkinliğinde "Tangodrama ve Çift Terapilerindeki Yeri" temalı bir söyleşi gerçekleştireceğiz. Dansçılar ve… https://t.co/Uad8f0gGXN

I.P.I Twitter

Fotoğraf Galerileri

İletişim Bilgileri

Şakayık Sokak, No: 57/2 Teşvikiye Mahallesi - 34365
NİŞANTAŞI İSTANBUL / TÜRKİYE
Tel: +90 212 232 12 63 - +90 532 213 63 62
psikodrama@istpsikodrama.com.tr
Tüm Hakları Saklıdır © İstanbul Psikodrama Enstitüsü
GİZLİLİK POLİTİKAMIZ
İstanbul Psikodrama Enstitüsünün formlar aracılığı ile aldığı tüm iletişim bilgileri 3. kişiler ile paylaşılmamakta ve gizlilikleri korunmaktadır.
Şehiriçi ve Şehirlerarası Nakliyat
Time lapse, havadan görüntüleme, tanıtım filmi