ENSTİTÜ YAYINLARI

Çocuk Psikodraması
İNDİRİMLİ SATIN AL

Çocuk Psikodrması kitabımız bebeğin bir mucize olduğu fikrinden hareketle var olmuştur ve geleceğin yetişkinlerinin ruh sağlığını korumak düzeltmek ve kişilik gelişimlerine katkıda bulunmak amacıyla geliştirilmiş ve yazılmıştır. Çocuğun üstünde yaptığımız her etki bu mücizeyi ya köreltmekte yada desteklemekte ve geliştirmektedir. Çocuk psikodraması yaklaşık 15 yılı aşkın süredir İstanbul Psikodrama Enstitüsü'nde Deniz ALTINAY'ın eğitimleri ile başlamış ve tüm ülkeye yayılarak devam etmiştir. Enstitümüzde çocuk psikodraması grupları çocuklara yönelik olarak devam etmektedir. Uzmanlar kadar ebeveynlerinde faydalanacağı bu yapıt bir el kitabı niteliğindedir. Eylem yöntemleri çocuk için en hızlı gelişimi ve öğrenmeyi sağlayan yöntemlerdir ve psikodrama tüm bu yöntemlerin kaynığını oluşturmuştur.

TÜM YAYINLARIMIZ

YAKLAŞAN AKTİVİTELER
I.P.I ÇALIŞMA TAKVİMLERİ
HAFTALIK
AYLIK
YILLIK
BAŞVURU FORMLARI
İLGİLİ BAŞVURU FORMUNU DOLDURARAK BİZLERE ULAŞABİLİRSİNİZ

Genel
Başvuru Formu

Seminer Başvuru Formu

Eğitim Başvuru Formu

Twitter

  • Bu tango etkinliğinde "Tangodrama ve Çift Terapilerindeki Yeri" temalı bir söyleşi gerçekleştireceğiz. Dansçılar ve… https://t.co/Uad8f0gGXN

I.P.I Twitter

Fotoğraf Galerileri

İletişim Bilgileri

Şakayık Sokak, No: 57/2 Teşvikiye Mahallesi - 34365
NİŞANTAŞI İSTANBUL / TÜRKİYE
Tel: +90 212 232 12 63 - +90 532 213 63 62
psikodrama@istpsikodrama.com.tr
Tüm Hakları Saklıdır © İstanbul Psikodrama Enstitüsü
GİZLİLİK POLİTİKAMIZ
İstanbul Psikodrama Enstitüsünün formlar aracılığı ile aldığı tüm iletişim bilgileri 3. kişiler ile paylaşılmamakta ve gizlilikleri korunmaktadır.
Şehiriçi ve Şehirlerarası Nakliyat
Time lapse, havadan görüntüleme, tanıtım filmi