Ebru Damla Yılmaz

Psikolojik Danışman

17/07/1981 de Artvin/Savsat’ta dünyaya geldi.Ilköğretimi ve liseyi Savsat’ta okudu.1998 de 19 Mayis Üniversitesi Eğitim Fakültesi Eğitim Bilimleri Ana Bilim Dalı Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümüne girdi ve 2002 de mezun oldu.
2002 den bu yana çeşitli ilköğretim okulları ve rehberlik araştırma merkezlerinde görev yaptı. Bu süreç içerisinde Temel Yetenekler Testi 7-11,Ses ve Sesletim Testi,Denver II Gelişimsel Tarama Testi eğitimlerine katılarak sertifika aldı.
Anne Çocuk Eğitim Vakfında (ACEV) Anne Destek Programlarını gönüllü olarak yürüttü ve bir çok anneye ulaştı. Yine UNICEF ve MEB’in ortak projesi 7-19 yaş Anne-Baba Eğitim projesinde görev aldı. Çözüm Odaklı Kısa Süreli Danışmanlık ve Bilişsel Davranışçı Terapi eğitimleri aldı. Kalkınma Bakanlığı ve İl Özel İdaresinin ortak projesinde cinsel istismara uğrayan çocuklarla çalıştı. Bu süreçte EMDR (Eye Movement Desensitization and Reprocessing) I ve II Eğitimi ve Startejik Aile Terapisi Eğitimi aldı.
2009 yılında İstanbul Psikodrama Enstitusu’nde başladığı psikodrama eğitimi devam etmektedir. Bu süreçte enstitude çocuk,ergen ve yetişkin psikodrama gruplarında co-terapistlik yaptı. Okulunda veli yaşantı grubu yönetti. Çocuk psikodraması,bireysel psikodrama ve aile ağacı eğitimleri aldı.
2 yıldır Beşiktaş’ta bir Ortaöğretim kurumunda rehber öğretmen olarak çalışmalarına devam etmektedir.
 

YAKLAŞAN AKTİVİTELER
I.P.I ÇALIŞMA TAKVİMLERİ
HAFTALIK
AYLIK
YILLIK
BAŞVURU FORMLARI
İLGİLİ BAŞVURU FORMUNU DOLDURARAK BİZLERE ULAŞABİLİRSİNİZ

Genel
Başvuru Formu

Seminer Başvuru Formu

Eğitim Başvuru Formu
BÜLTENLERİMİZİ İNDİRİN

Twitter

  • Tatil zamanları güzel okumalar ve yenilenmeler zamanıdır. Psikodrama ile tanışmak isteyenlere "Psikodrama El Kitabı… https://t.co/1IlkLWgEyQ

I.P.I Twitter

Fotoğraf Galerileri

İletişim Bilgileri

Şakayık Sokak, No: 57/2 Teşvikiye Mahallesi - 34365
NİŞANTAŞI İSTANBUL / TÜRKİYE
Tel: +90 212 232 12 63 - +90 532 213 63 62
psikodrama@istpsikodrama.com.tr
Tüm Hakları Saklıdır © İstanbul Psikodrama Enstitüsü
GİZLİLİK POLİTİKAMIZ
İstanbul Psikodrama Enstitüsünün formlar aracılığı ile aldığı tüm iletişim bilgileri 3. kişiler ile paylaşılmamakta ve gizlilikleri korunmaktadır.
Şehiriçi ve Şehirlerarası Nakliyat
Time lapse, havadan görüntüleme, tanıtım filmi