Okul Öncesi Psikodrama Oyun Grubu


Eski Enstitü Fotoğrafları Galerisi

 

OKUL ONCESI PSIKODRAMA OYUN GRUBU HAKKINDA;  Çocuk Psikodraması, çocuğun dünyasının doğal bir parçası olan oyun ve eylem metotlarını kullanan bireysel ve grup psikoterapisi yöntemidir.Psikodrama yoluyla, çocukların yaratıcılıkları ve rol repertuarları zenginleşir ve boylelikle yasamlarinda bas etmekte gucluk cektikleri durumlari yonetme becerileri kazanirlar. Bununla birlikte, okul oncesi psikodrama oyun gruplari ile, 4- 5 yas grubu okul oncesi cocuklarinin psikodramatik oyunlar ile duygusal, sosyal, bilissel, motor ve dil gelisiminin gerceklestirilmesi ve ayni zamanda cocuklarin yetenek ve becerilerinin saptanip, bunlari hayata gecirmeleri saglanmaktadir.

GRUP KOŞULLARI;Grup oturumları haftada 1 kez gerçekleştirilir ve her oturum 1 saat sürer. Toplam 6 - 8 hafta suren gruplarda en fazla 6 çocuk; 1 terapist ve en az 1 yardımcı terapist bulunur. Tüm çocuklar ve aileleri ile gruptan önce bir öngörüşme yapılır.

     Daha detaylı bilgi ve kayıt için lütfen enstitümüzü arayınız.

YAKLAŞAN AKTİVİTELER
I.P.I ÇALIŞMA TAKVİMLERİ
HAFTALIK
AYLIK
YILLIK
BAŞVURU FORMLARI
İLGİLİ BAŞVURU FORMUNU DOLDURARAK BİZLERE ULAŞABİLİRSİNİZ

Genel
Başvuru Formu

Seminer Başvuru Formu

Eğitim Başvuru Formu

Twitter

  • Bu tango etkinliğinde "Tangodrama ve Çift Terapilerindeki Yeri" temalı bir söyleşi gerçekleştireceğiz. Dansçılar ve… https://t.co/Uad8f0gGXN

I.P.I Twitter

Fotoğraf Galerileri

İletişim Bilgileri

Şakayık Sokak, No: 57/2 Teşvikiye Mahallesi - 34365
NİŞANTAŞI İSTANBUL / TÜRKİYE
Tel: +90 212 232 12 63 - +90 532 213 63 62
psikodrama@istpsikodrama.com.tr
Tüm Hakları Saklıdır © İstanbul Psikodrama Enstitüsü
GİZLİLİK POLİTİKAMIZ
İstanbul Psikodrama Enstitüsünün formlar aracılığı ile aldığı tüm iletişim bilgileri 3. kişiler ile paylaşılmamakta ve gizlilikleri korunmaktadır.
Şehiriçi ve Şehirlerarası Nakliyat
Time lapse, havadan görüntüleme, tanıtım filmi