Psikodrama Açık Grupları


Psikodramaya İlişkin İlk Fotoğraflar Galerisi

Enstitü zaman zaman tanıtım amaçlı psikodrama açık grubu düzenler 

Her oturum psikodramanin kisa tanitimi ile baslamakta ve tanismanin hemen ardindan çalismaya geçilmektedir. Isinma oyunlari ile baslayan oturumlar üyelerin katilmak istedigi durumlarda bireysel çalismalara da dönüsebilmektedir. Gönüllülük esasina dayali olarak yürütülen bu çalismalar süresince hiç bir üyenin sürece aktif olarak katilimi zorunlu olmamaktadir. Grup üyeleri kendilerini daha iyi tanima, psikodrama ile tanisma, iliskilerini ve seçimlerini sorgulama, duygu dünyalarina bakma ve çesitli ruhsal sorunlarina çözümler üretme amaciyla bu oturumlara katilmaktadirlar.

Bu grup çalismalarina bireyler bir kez dahi katilabilmekte ve ilgilerini çekmesi durumunda istedikleri kadar ve istedikleri siklikta devam edebilmektedirler. Her oturumda ayri bir temanin islendigi psikodrama açik gruplari katilimcilarin ihtiyaçlari dogrultusunda da sekillenebilmektedir.

Psikodrama ögrencilerininde farkli bir grupla farkli bir paylasim yasamak amaciyla katilabilecekleri açik gruplarda yasanti gruplariyla ilgili profesyonel ve bireysel deneyimlerini arttirmalari mümkün olacaktir.

YAKLAŞAN AKTİVİTELER
I.P.I ÇALIŞMA TAKVİMLERİ
HAFTALIK
AYLIK
YILLIK
BAŞVURU FORMLARI
İLGİLİ BAŞVURU FORMUNU DOLDURARAK BİZLERE ULAŞABİLİRSİNİZ

Genel
Başvuru Formu

Seminer Başvuru Formu

Eğitim Başvuru Formu

Twitter

  • Bu tango etkinliğinde "Tangodrama ve Çift Terapilerindeki Yeri" temalı bir söyleşi gerçekleştireceğiz. Dansçılar ve… https://t.co/Uad8f0gGXN

I.P.I Twitter

Fotoğraf Galerileri

İletişim Bilgileri

Şakayık Sokak, No: 57/2 Teşvikiye Mahallesi - 34365
NİŞANTAŞI İSTANBUL / TÜRKİYE
Tel: +90 212 232 12 63 - +90 532 213 63 62
psikodrama@istpsikodrama.com.tr
Tüm Hakları Saklıdır © İstanbul Psikodrama Enstitüsü
GİZLİLİK POLİTİKAMIZ
İstanbul Psikodrama Enstitüsünün formlar aracılığı ile aldığı tüm iletişim bilgileri 3. kişiler ile paylaşılmamakta ve gizlilikleri korunmaktadır.
Şehiriçi ve Şehirlerarası Nakliyat
Time lapse, havadan görüntüleme, tanıtım filmi